hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs szwedzkiego

Wychodzimy z założenia, że proces uczenia się jest równie ważny jak produkt. Nasi lektorzy uczą nie samego języka, ale wykorzystywania go do osiągnięcia określonych celów – napisania e-maila po szwedzku, obejrzenia i zrozumienia szwedzkiego filmiku w internecie, zadzwonienia do hotelu w Sztokholmie, by ustalić szczegóły rezerwacji. Gdyby bowiem liczył się tylko efekt, a nie proces, ludzie uczyliby się języka głównie podczas robienia tłumaczeń z polskiego na obcy – bo tak nauczyć się go jest najłatwiej. Ale język nieużywany do codziennego porozumiewania się tkwi jedynie w naszej głowie. Tymczasem my chcemy nauczyć Cię mówić i komunikować się ze Szwedami – bez kompleksów, z pewnością siebie.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Dokładamy starań, byś lubił nasze zajęcia, by dawały Ci satysfakcję, rozbudzamy, wzmacniamy i podtrzymujemy Twoją motywację. Bo nauka ma być przede wszystkim przyjemnością.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Kurs składa się z pakietów zajęć:
10 lub 50 jednostek lekcyjnych.
Jedna lekcja trwa 45 minut.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

80 zł, inwestycja w godzinę lekcyjną przy pakiecie 10h - 85zł, możliwość dołączenia drugiej osoby za 50%

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto