hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy krótkie z języka angielskiego

Nowość! Krótkie kursy z języka angielskiego dla każdego!

GRAMATYKA DLA PRAKTYKA

Chcesz podszlifować gramatykę języka angielskiego szybko i skutecznie? Skorzystaj z oferty Profi-Lingua: Gramatyka dla Praktyka. W zaledwie miesiąc poznasz i opanujesz zasady gramatyczne panujące w języku angielskim. Szybko okaże się, że język ten nie ma przed Tobą żadnych tajemnic.

Gramatyka dla Praktyka obejmuje 30 godzin lekcyjnych zajęć, rozłożonych po trzy 90-minutowe spotkania w tygodniu.  Twój sukces w nauce odniesiesz m.in. dzięki regularnym, bezpośrednim kontaktom z doświadczonymi lektorami Profi-Lingua, którzy pozytywnie wpływają na motywację i rzetelnie dbają o podnoszenie kwalifikacji swoich słuchaczy. Program nauczania obowiązujący na zajęciach Gramatyka dla Praktyka dostosowany jest do osób znających język angielski na poziomach B1 i B2. Kurs nastawiony jest na rozwój umiejętności w obszarze gramatyki, której zasady poznawane są w praktyce, dzięki czemu jednocześnie zwiększysz zasób swojego słownictwa, przełamiesz barierę językową i podniesiesz pewność siebie w codziennej komunikacji w języku angielskim.

 

ENGLISH FOR JOBSEEKERS

Chcesz dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim? Skorzystaj z kursu językowego English for Jobseekers. Zaledwie w miesiąc przekonasz się, że napisanie CV jest proste, a udział w rekrutacji to tylko formalność.

English for Jobseekers to kurs, podczas którego nasi lektorzy będą podtrzymywać Twoją motywację, wspierać Cię i dopingować do stawiania kolejnych kroków na drodze do perfekcji. Szybko opanujesz słownictwo i zwroty, które warto wykorzystać w rozmowach z potencjalnymi pracodawcami, a także pokonasz barierę językową. Odkryjesz radość i satysfakcję z posługiwania się językiem angielskim w każdej sytuacji.

Zajęcia w ramach English for Jobseekers to 36 godzin lekcyjnych zajęć w ciągu miesiąca, które odbywają się w stałej grupie na poziomie B2. Wysoka jakoś kształcenia w szkołach Profi-Lingua oraz liczne nagrody i zaufanie klientów to rezultat naszego indywidualnego podejścia do słuchaczy, nowoczesna i ciekawa formuła prowadzenia zajęć, a także miła atmosfera sprzyjająca widocznym postępom.

 

SOUNDS GOOD

Wyobraź sobie podróże do Wielkiej Brytanii: piękne szkockie widoki, stare, tajemnicze zamczyska, tętniące życiem puby. I siebie wśród Brytyjczyków, posłującego się dopracowanym, pięknym językiem, zupełnie takim, jakbyś urodził się na Wyspach. Taki scenariusz jest możliwy! Wystarczy postawić krok na drodze do jego realizacji.

Wychodząc naprzeciw osobom takim jak Ty, w naszej ofercie umieściliśmy kurs Sounds Good. To 10 godzin lekcyjnych zajęć, podczas których nasi nauczyciele stawiają nacisk na poprawność wymowy, piękno formułowanych zdań i pewność wypowiedzi. Korzystają z metod, które są interesujące i sprawiają, że nauka staje się miłą formą spędzania czasu wolnego. To dla nas ważne, ponieważ już z doświadczenia wiemy, że aby nauka przynosiła oczekiwane efekty, musi sprawiać przyjemność. Pod okiem naszych nauczycieli, w niewielkiej i przyjaznej grupie kursantów, nie spadnie Ci motywacja, a każdy kolejny sukces będzie Cię zachęcał do sięgania po więcej. Podczas trwania kursu możesz liczyć na bezpośredni, indywidualny kontakt  lektorem, który dostosuje tempo lekcji do Twoich potrzeb i możliwości.

Sounds Good jest kursem kierowanym zarówno do młodzieży, jak i osób dorosłych, na poziomach zaawansowania od B2 do C1.

 

LADIES TÊTE-À- TÊTE

Ladies Tête-à-Tête to kurs, którego koncepcja opiera się na rozmowach prowadzonych w języku angielskim, w sympatycznej i nieformalnej atmosferze przy kawie i ciastku. Od pierwszych zajęć nastawiamy Cię na wypracowanie płynności i swobody konwersacji. Niewątpliwą zaletą takiego kursu jest stały i aktywny kontakt z językiem, dzięki czemu szybko pozbędziesz się bariery językowej, a Twoje rozmowy w języku angielskim nabiorą autentycznego wyrazu. Zwiększysz też zasób słownictwa, które wykorzystasz w rozmowach z obcokrajowcami.

Konwersacje moderowane są przez naszych czujnych, wykwalifikowanych nauczycieli, którzy dbają o indywidualny rozwój umiejętności każdego słuchacza. Zajęcia odbywają się w miłym gronie osób, które mają wspólne tematy − kierujemy je do kobiet po 50. roku życia. Grupy formowane są w oparciu o poziom zaawansowania kursantek i odbywają się na poziomach od A2 do C1. Czas trwania kursu to dwa miesiące, podczas których spotkania mają miejsce dwa lub cztery razy w tygodniu.

 

FOREVER YOUNG

Znajomość języka angielskiego jest paszportem do bezstresowych podróży po całym świecie. Otwiera też wiele innych możliwości: np. korzystania z zagranicznych serwisów internetowych, czytania książek w języku angielskim czy zawierania międzynarodowych znajomości. Jeśli czujesz, że brakuje Ci znajomości tego języka, nie zwlekaj − już dziś zapisz się na Kurs Forever Young.

Kurs Forever Young to oferta skrojona do potrzeb osób starszych, które kończą już pracę zawodową i stawiają przed sobą nowe wyzwania. Obejmuje on aż 50 godzin lekcyjnych nauki na różnych poziomach zaawansowania, która nastawiona jest na rozwój wszystkich kompetencji językowych: pisania, mówienia, czytania i słuchania, przy jednoczesnym podnoszeniu pewności siebie w komunikacji po angielsku. Nasi lektorzy to nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego słuchacza. Nauka w małych grupach sprzyja budowaniu motywującej atmosfery, w której z łatwością pozbędziesz się bariery językowej i pokochasz rozmawianie po angielsku.

 

Szczegóły kursu

Ilość godzin

Gramatyka dla praktyka - 30 x 45min
English for jobseekers -36 x 45min
Sounds good - 10 x 45min
Ladies TÊTE-À- TÊTE - 60 x 45min
Forever Young -50 x 45 min

Cena

Gramatyka dla praktyka - 699 zł
English for jobseekers - 799 zł
Sounds good - 300 zł
Ladies TÊTE-À- TÊTE - 999 zł
Forever Young -799 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto