hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kurs języka portugalskiego

Jeśli pasjonuje Cię Brazylia, Portugalia czy Angola, albo Twoja kariera zawodowa wymaga podszlifowania znajomości języka portugalskiego, dobrze trafiłeś. W Profi-Lingua nauczymy Cię swobodnej komunikacji w języku, którym porozumiewa się ponad 270 milionów ludzi na całym świecie.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

U nas możesz uczyć się od podstaw, ale możesz też wybrać kurs na poziomie zaawansowania odpowiadającemu Twoim umiejętnościom. Standardowy kurs języka portugalskiego to oferta idealna, jeśli chcesz nauczyć się swobodnej komunikacji w tym języku, podnieść pewność siebie i swoje kwalifikacje zawodowe. W oparciu o rzetelne podręczniki oraz autentyczne materiały z prasy czy filmu, zadbamy o Twoje postępy w nauce czytania, pisania, słuchania i mówienia w języku portugalskim. Szybko zauważysz, że nie sprawia Ci on trudności zarówno w konwersacjach towarzyskich, jak i biznesowych. Nasza zajęcia odbywają się w małych grupach, w których panuje miła i motywująca atmosfera.

Szczegóły kursu

Poziomy

Standardowy kurs języka portugalskiego w Profi-Lingua może rozpocząć każdy zainteresowany, niezależnie od obecnego poziomu znajomości języka. Prowadzimy zajęcia dla różnych grup zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs składa się 112 lekcji 40-minutowych w stałych terminach oraz do 40 dodatkowych zajęć 60- minutowych w elastycznych terminach

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub Wtorki/czwartki:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 15:00, 16:30, 18:00, 19:30

1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7:30, 10:30, 12:00, 15:00, 18:00
Sobota: 8:30, 11:30

Cena

KOMFORT A1-C2: 1798 zł
PREMIUM A1 - C2: 1998 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto