hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs szwedzkiego

Dlaczego warto jest nauczyć się języka szwedzkiego? Bo w ten sposób znacząco podnosisz kwalifikacje zawodowe. Znajomość języka szwedzkiego od kilku lat jest pożądana przez pracodawców. Ale motywacji może być jeszcze więcej. Najważniejsze jest to, by plany przekłuć w działania i rozpocząć naukę.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Bogata oferta kursów językowych Profi-Lingua to także możliwość indywidualnej nauki języka szwedzkiego. Zajęcia takie odbywają się w systemie „jeden na jeden” czyli w zespole: uczeń i nauczyciel. Dzięki takiej formule możesz być pewien, że Twój lektor skupi swoją całą uwagę na Twoich postępach, skoryguje ewentualne błędy i pomoże Ci osiągnąć cel, jakim jest płynne i swobodne posługiwanie się językiem szwedzkim. Zaletą indywidualnych kursów jest także możliwość dopasowania terminów i miejsc zajęć do własnego grafiku, a tematyki i zakresu programu do własnych zainteresowań i możliwości. Dzięki regularnym i bezpośrednim spotkaniom z nauczycielem, szybko zauważysz swoje postępy w rozumieniu języka szwedzkiego w piśmie i ze słuchu oraz w swobodnym prowadzeniu rozmów i pisaniu tekstów.

Szczegóły kursu

Poziomy

Indywidualny kurs języka szwedzkiego w Profi-Lingua może rozpocząć każdy zainteresowany, niezależnie od obecnego poziomu znajomości języka. Prowadzimy zajęcia dla różnych grup zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość zajęć jest dobierana według potrzeb kursanta.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Cena jest ustalana indywidualnie.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto