hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Matura z angielskiego - kurs przygotowujący

Rzetelne przygotowanie do egzaminu maturalnego to oprócz wiedzy również umiejętność pracy z arkuszem maturalnym oraz odporność na stres. Kurs przygotowujący do matury z języka angielskiego da Ci wsparcie we wszystkich obszarach, które składają się na Twój sukces.

Lekcje języka angielskiego przygotowujące do matury prowadzą wykwalifikowani egzaminatorzy, którzy w maju zasiądą w komisjach egzaminacyjnych. Zakres materiału omawianego podczas kursu obejmuje maturę podstawową i rozszerzoną w obydwu jej formach: pisemnej i ustnej. Wiemy, jak ważne jest nabranie pewności w wykonywaniu wszystkich części egzaminu, dlatego kładziemy równy nacisk na Twoje postępy w mówieniu, czytaniu, pisaniu i słuchaniu.

Zajęcia odbywają się od października do kwietnia, w kilku naszych warszawskich lokalizacjach. Miejsce i termin możesz dopasować do kalendarza swoich pozostałych obowiązków.

Szczegóły kursu

Termin

Szeroki zakres dni i godzin do wyboru: od 7:00 do 21:00 – szczegółowy grafik dostępny w siedzibie szkoły (prosimy o kontakt, aby wybrać najbardziej dogodny termin).

Poziomy

Podstawowy i rozszerzony.

Ilość zajęć

100 zajęć po 45 minut

Cena

Kurs od 162 zł miesięcznie.
Zapytaj w szkole o płatności ratalne i rabaty.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto