Wybierz swój kurs

Fast&S.M.A.R.T.

Fast&S.M.A.R.T.

Chcesz uczyć się szybko i skutecznie? Kurs fast&S.M.A.R.T. dzięki wykorzystaniu nowoczesnego Laboratorium Językowego MyEnglishLab umożliwi Ci szybki progres i zapewni komfort pracy. Ćwiczenia interaktywne wykonywane są w dowolnym miejscu i czasie, a Ty uczysz się efektywniej.

To doskonałe rozwiązanie dla osób zabieganych i zdeterminowanych. Wybierz innowacyjny kurs fast&S.M.A.R.T., który wyróżnia:

✓ aż 20 zajęć miesięcznie z lektorem,
✓ aż 2x szybsza realizacja poziomu - 1 poziom w 6 miesięcy,
✓ darmowy, 24-miesięczny dostęp do innowacyjnego laboratorium językowego MyEnglishLab,
✓ zajęcia, które są nagrywane, aby móc je sobie powtórzyć w dowolnym czasie,
natychmiastowy feedback,
certyfikat ukończenia.

Czym jest laboratorium językowe MyEnglishLab?

MyEnglishLab to innowacyjne rozwiązanie online dostarczające motywujący materiał do samodzielnej nauki. Korzyści z zastosowania Platformy:

✓ Automatyczne sprawdzanie prac domowych.
✓ Natychmiastowa informacja na temat popełnianych błędów.
✓ W przypadku nieobecności na zajęciach – bezproblemowe nadrobienie materiału.

Dodatkowe korzyści: możliwość przyspieszenia rozwoju językowego dzięki realizacji programu "Dwa poziomy w rok".

» Czytaj więcej

Cena od 2 225 zł za kurs*rabat 25%

* Kurs w formule online z języka angielskiego. Obowiązują warunki. ... Niższa cena 2 225 zł za 6-miesięczny kurs online (80x45 min. zajęć z lektorem oraz dodatkowo dostęp do platformy self-learning) z języka angielskiego uwzględnia 25% rabatu oraz 100 zł rabatu za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 3 100 zł). Oferta dostępna w okresie 21.04 - 12.05.2022 r. Rabat nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Szczegóły kursu pod Dowiedz się więcej. » Więcej

Kurs optymalny

Kurs optymalny

Kurs optymalny to swoiste połączenie klasycznych zajęć z nową metodologią. Podczas kursu rozwijane są wszystkie umiejętności językowe: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie.

Co wyróżnia kurs standardowy?

✓ badanie potrzeb językowych,
✓ regularna ocena postępów,
✓ aktywizowanie słownictwa i gramatyki,
✓ wskazanie potencjalnej ścieżki edukacyjnej,
✓ ciekawe projekty wspólne (peer-to-peer learning).

Dodatkowe korzyści: wyznaczenie optymalnej ścieżki rozwoju językowego.

» Czytaj więcej


Cena od 2 300 zł za kurs*rabat 25%

* Ceny kursów mogą różnić się w zależności od miasta lub języka. ... Niższa cena 2 300 zł za kurs online (80x45 min.) z niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, polskiego i uwzględnia 25% rabatu oraz 100 zł rabatu za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 3 200 zł). Oferta dostępna w okresie 21.04 - 12.05.2022 r. Rabat nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Szczegóły kursu pod Dowiedz się więcej. » Więcej

Interaktywny Kurs Konwersacyjny

Interaktywny Kurs Konwersacyjny

Interaktywny Kurs Konwersacyjny z angielskiego to unikalne połączenie innowacyjnej aplikacji e-learningowej i zajęć z lektorem. Kurs pomoże Ci rozwinąć umiejętności niezbędne w sprawnej komunikacji, dzięki czemu pokonasz barierę językową. Kurs topołączenie pracy w grupie, z lektorem oraz na platformie.
Cena od 1 850 zł za kurs*rabat 25%

* Kurs w formule online z języka angielskiego. Obowiązują warunki. ... Niższa cena 1 850 zł za kurs (20x60 min. zajęć z lektorem oraz dodatkowo dostęp do platformy self-learning Sensations English) z języka angielskiego i uwzględnia 25% rabatu oraz 100 zł rabatu za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 2 600 zł). Oferta dostępna w okresie 21.04 - 12.05.2022 r. Rabat nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Szczegóły kursu pod Dowiedz się więcej.
» Więcej

Kurs indywidualny

Kurs indywidualny

Nie lubisz schematów? Oferujemy kurs, który jest szyty na miarę! Program zajęć jest na bieżąco dostosowywany do Twoich potrzeb uwzględniając Twoje umiejętności, wymagania i sugestie. Nasi lektorzy podczas lekcji korzystają z najnowszych rozwiązań edukacyjnych i technologicznych.

Co wyróżnia kurs indywidualny?

✓ maksymalne dopasowanie do potrzeb,
✓ nadzór nad jakością zajęć prowadzony przez doświadczonych metodyków,
✓ możliwość rozpoczęcia nauki w dowolnym momencie,
✓ wykorzystanie nowoczesnych technologii na zajęciach,
✓ praca na bazie materiałów renomowanych wydawnictw.

» Czytaj więcej

Kursy kierowane są do osób na różnym poziomie zaawansowania. Wszystkie zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra starannie dobieranych lektorów. Nasze placówki są po drodze: do pracy, do domu i w centrum miasta! Postaw na siebie i spędzaj wolny czas efektywnie – już od pierwszych zajęć masz szansę poznawać praktyczny wymiar języka i zdobywać umiejętności komunikacyjne niezbędne w codziennym życiu.

Kurs egzaminacyjny

Kurs egzaminacyjny

ProfiLingua posiada status Cambridge English Language Assessment Exam Preparation Centre oraz akredytowanego centrum egzaminacyjnego TELC. Kurs pozwala na przygotowanie do międzynarodowych i powszechnie uznawanych egzaminów.

Egzaminy, do których przygotowujemy:

B2 FIRST (FCE) Sprawdź,
C1 ADVANCED (CAE) Sprawdź,
C2 PROFICIENCY (CPE) Sprawdź,
TELC Sprawdź,
LCCI Sprawdź.

Dodatkowe korzyści: certyfikat na zakończenie kursu.

» Czytaj więcej

Kurs konwersacyjny

Kurs konwersacyjny

Kurs konwersacyjny to propozycja dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się bariery językowej. Dbamy o precyzyjny dobór tematyki kursu, która skupia się na bieżących tematach z obszarów takich jak polityka, sztuka, czy rozrywka. Kurs pomoże Ci rozwinąć umiejętności niezbędne w sprawnej komunikacji, poprawić płynność wymowy, wzbogacić słownictwo oraz wyeliminować błędy fonetyczne, gramatyczne i słownikowe.
Grupy dobieramy według poziomów biegłości językowej i dbamy o motywującą atmosferę – to wszystko składa się na Twój sukces w nauce.
» Czytaj więcej
Cena od 1 850 zł za kurs*rabat 25%

* Niższa cena 1 850 zł za grupowy intensywny kurs konwersacyjny ... dla dorosłych online (20x60 min.) i uwzględnia 25% rabatu oraz 100 zł rabatu za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 2 600 zł). Oferta dostępna w okresie 21.04 - 12.05.2022 r. Rabat nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach.Szczegóły kursu pod Dowiedz się więcej.
» Więcej

Zarezerwuj bez zobowiązań!

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
    Wszystkie kursy językowe