Kurs angielskiego - Standardowy

Język angielski, jak żaden inny, otwiera zupełnie nowe życiowe możliwości. Jego znajomość często przekłada się na lepszą posadę i pokaźniejsze zarobki, szanse swobodnego podróżowania, poznawania ludzi z innych krajów.
Język angielski, jak żaden inny, otwiera zupełnie nowe życiowe możliwości. Jego znajomość często przekłada się na lepszą posadę i pokaźniejsze zarobki, szanse swobodnego podróżowania, poznawania ludzi z innych krajów. Dzięki niemu będziesz mógł zawierać międzynarodowe przyjaźnie, śledzić na Twitterze dziennikarzy czy polityków z pierwszych stron gazet, robić zakupy w każdym internetowym sklepie na świecie.

Sprawdź swój poziom - kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Oferujemy kursy dopasowane do Twoich potrzeb, prowadzone przez świetnie wykwalifikowanych i zmotywowanych nauczycieli, pomocnych w wyjaśnianiu zawiłości gramatycznych, którzy sprawią, że zaczniesz swobodnie mówić po angielsku. Naszym celem jest swobodna komunikacja Kursantów, odblokowanie ich potencjału. Wiemy z doświadczenia, że każdy może opanować język obcy, jeśli tylko chce i ma odpowiedniego nauczyciela. Będziemy ćwiczyć improwizowane sytuacje z życia codziennego, dzięki czemu przestaniesz się bać mówienia. W swobodnej, przyjaznej atmosferze stopniowo przyswoisz język, którym posługuje się dziś co trzeci Europejczyk.

Kurs angielskiego - Standardowy