Kurs włoskiego - Wakacyjny Łódź

Lato w mieście to idealny czas na inwestycję we własny rozwój, a nauka włoskiego podniesie Twój prestiż w towarzystwie, zwiększy szanse na rynku pracy oraz otworzy drzwi do nowego świata i jego kultury. Zaczniesz w lipcu, a już jesienią będziesz żyć językiem włoskim. A wiosną być może udasz się do słonecznej Italii? W końcu zamówione po włosku ravioli w ristorante na Piazza Navona w Rzymie smakuje o wiele lepiej.

Kurs wakacyjny, prowadzony w małych grupach, w przyjaznej atmosferze, pozwala opanować materiał, który na kursie standardowym przerabia się przez rok. Efekty obu są jednak porównywalne – od Ciebie zależy, jakie zrobisz postępy. Nasi lektorzy natomiast dołożą wszelkich starań, byś w pełni wykorzystał swój językowy potencjał, uczył się efektywnie i komunikował po włosku bez kompleksów.

Sprawdź swój poziom - kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Zapraszamy do naszych szkół także w sezonie wakacyjnym! Lato to czas, który sprzyja nauce języków.

W naszej ofercie znajdziesz:

Kurs miesięczny

Ekspresowy kurs, podczas którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 poziomu językowego w 4 tygodnie! To kurs, który równomiernie rozwija wszelkie umiejętności językowe, takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Polecamy ten kurs dorosłym i starszej młodzieży.

Kurs dwumiesięczny

2 poziomy w 2 miesiące? Tak, to możliwe! Kurs dwumiesięczny pozwala osiągnąć szybkie efekty. Przeznacz czas wakacyjny na skuteczną naukę języka i zrealizuj materiał przewidziany na cały rok w 8 tygodni.

Kurs konwersacyjny

Konwersacje wakacyjne umożliwią Ci trenowanie umiejętności językowych od strony praktycznej. W trakcie kursu jest poruszana aktualna i współczesna tematyka, np: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, różne sposoby bogacenia się… i wydawania pieniędzy, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi przez edukację i życie zawodowe.

Kurs indywidualny

Szukasz kursu skrojonego na miarę Twoich indywidualnych potrzeb? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie kurs, który spełni Twoje własne wymagania.

Kurs włoskiego - Wakacyjny

Wszystkie kursy językowe