Szkoła językowa w Zielonej Górze

Dlaczego warto uczyć się w szkole językowej w Zielonej Górze?

Chcesz nauczyć się języków obcych? Oferta szkoły ProfiLingua oparta jest o sprawdzoną metodę komunikatywną, w której kładziemy duży nacisk na komunikację werbalną (konwersacje), gdzie rozwijasz najważniejsze zagadnienia językowe. Przede wszystkim w praktyce uczymy swobodnego mówienia, aby porozumiewanie się na co dzień nie stanowiło bariery.

Dla kogo jest kurs w ProfiLingua w Zielonej Górze?

W ProfiLingua znajdziesz wiele kursów dopasowanych do każdego – niezależnie od wieku. Wybierz odpowiednie zajęcia:


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Chcesz nauczyć się języka od podstaw, a może zależy Ci na kontynuowaniu nauki na danym poziomie? Oferujemy kursy:


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi w szkole językowej w Zielonej Górze?

ProfiLingua to gwarancja nauczania, gdzie kadra lektorów czuwa nad jakością zajęć oraz postępami w nauce. Efektywnie i szybko nauczysz się języków obcych. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb, dlatego z łatwością możesz uczyć się u nas tego, co naprawdę Cię interesuje.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe