Kursy językowe w Krakowie - nauka języków w PROFI-LINGUA
<
AKTUALNOŚCI : NOWY SEMESTR! OSTATNIE MIEJSCA W GRUPACH! więcej...

Kursy językowe w Krakowie

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA W GRUPACH! DRUGI JĘZYK GRATIS!

Wszyscy słuchacze, którzy wybiorą kurs językowy w Profi-Lingua, drugi kurs na poziomie początkującym otrzymują GRATIS.
Zapytaj o szczegóły w sekretariacie naszej szkoły!


SPRAWDŹ RÓWNIEŻ OFERTĘ KURSÓW INTENSYWNYCH- ostatnie wolne miejsca!!   


Rozwiąż TEST lub uzupełnijFORMULARZ- sprawdź, jaką grupę możemy Ci zaproponować! 
Dowiedz się więcej- zadzwoń 12 426-16-01. Liczba miejsc w grupach jest ograniczona.


Wybrane kursy poranne w cenie 599zł! 
Dodatkowo, grupy na wybranych poziomach w promocyjnych cenach 649zł/semestr lub 699zł/semestr. 


Zobacz, jak wyglądają zajęcia w naszej szkole!  Zapisz się na bezpłatną lekcję LEKCJA PRÓBNA 


SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH PROFI- LINGUA W KRAKOWIE

Dlaczego my? 

Tym, co nas wyróżnia, jest stałe dopasowywanie oferty do potrzeb klientów. W Profi-Lingua dbamy o Twój komfort, właśnie dlatego kontakt z Tobą rozpoczynamy od bezpłatnego i zupełnie niezobowiązującego testu językowego. Precyzyjne określenie poziomu znajomości języka obcego pozwoli uczyć Ci się efektywnie. Dbamy o to, by zapewnić Ci najdogodniejsze warunki do nauki, starając się na bieżąco reagować na Twoje potrzeby. Szerki wybór terminów pozwoli Ci na zdobywanie wiedzy w dogodnej dla Ciebie porze, a wykwalifikowana kadra lektorska zadba o wysoki poziom nauczania.

Staramy się precyzyjnie trafiać w Twoje potrzeby, stale modyfikując naszą ofertę kursów językowych. 
Jesteśmy do Twojej dyspozycji sześć dni w tygodniu, starając się służyć pomocą na każdym etapie Twojej nauki.

Co możemy Ci zaoferować?

Zadowolenie kursantów jest dla nas priorytetem. Właśnie dlatego w Profi-Lingua uczysz się tak intesywnie, jak tego potrzebujesz. To Ty decydujesz jakie zajęcia dodatkowe wybrać. Z naszej strony zapewniamy Ci bezpłatny pakiet, dzięki któremu będziesz naprawdę efektywnie zdobywać wiedzę. 

Wiemy, jak ważna jest dla Ciebie elastyczność i możliwość wyboru czasu zajęć. Aby zapewnic Ci maksimium satysfakcji, staramy się dopasowywać godziny nauki do Twoich preferencji. Zapoznaj się z bogatą ofertą terminów, jakie możemy Ci zaproponować. 

A ponadto proponujemy  Ci...

 • możliwość nauki 10 języków obcych (kursy w  grupach i indywidualne)
 • kursy ogólne, egzaminacyjne, specjalistyczne, indywidualne, intensywne oraz konwersacyjne
 • szeroki wybór poziomów nauczania
 • nawet do 156 godzin lekcyjnych nauki w roku
 • grupy od 6 osób
 • indywidualne monitorowanie postępów w nauce (gwarancja zdania egzaminu)

 

KURSY JĘZYKOWE W PROFI- LINGUA TO:

SPRAWDZONA JAKOŚĆ

Wysoki poziom oferowanych przez nas usług potwierdzają przyznane nam nagrody. Wśród nich znalazły się między innymi:
 

loga nagrody i wyróżnienia

POŁĄCZENIE WYSOKIEJ JAKOŚCI KURSÓW W ROZSĄDNIEJ CENIE

Tajemnica tkwi w starannym doborze kadry lektorskiej, przy zachowaniu rozmaitości grup językowych. Będąc jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce, mamy możliwość osiągania w pełni zaplanowanych rezulatatów. Naszym wyróżnikiem są skuteczne metody i wysoki poziom nauczania.  

PROFESJONALNA KADRA LEKTORSKA 

Osiąganie przez nas najlepszych wyników nie byłoby możliwe bez współpracy z wykwalifikowaną kadrą nauczycielską. Będąc jednym z największych ośrodków nauczania w Polsce, współpracujemy z najlepszymi. Nasi lektorzy to absolwenci uniwersyteckich wydziałów filologicznych z Polski, Wielkiej Brytanii, USA, Niemiec, Rosji, Hiszpanii i Czech. Wysokie umiejętności zawodowe naszych lektorów umożliwiają naszym słuchaczom osiąganie sukcesów podczas egzaminów językowych.


Podstawą jest odpowiedni dobór grupy... dłużej się zatem nie wahaj! 
Rozwiąż bezpłatny TEST -a my skontaktujemy się z Tobą!

Zadzwoń do nas 12 426-16-01/02/03
Szukasz kursu niestandardowego? Wyślij nam swoje ZAPYTANIE

Godziny otwarcia Biura Obsługi Klienta:

poniedziałek - piątek od 9:00 do 19.30 
w soboty od 9:00 do 14:00

ul. Podwale 6-7 (wejście obok Księgarni Naukowej)                               
tel:  12 426 16 01/02/03                                                                                         
e-mail: krakow@profi-lingua.pl       

Zapraszamy serdecznie!                                                            

Zobacz, gdzie jesteśmy! Google Maps 

PROFI- LINGUA W KRAKOWIE

Nasza Szkoła w Krakowie istnieje od 2001 roku i od tego czasu cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych kursantów, którzy pozostają z nami na wiele lat. Specjalizujemy się w organizacji kursów grupowych, indywidualnych oraz specjalistycznych kursów dla firm. Nasza Szkoła znajduje się w centrum miasta, zaraz obok Teatru Bagatela.

Dbamy o to, aby nauka w Profi-Lingua była przyjemnością, a każdy kursant czuł się komfortowo. Zdobyliśmy zaufanie wielu mieszkańców Krakowa, którzy rozwijali i nadal rozwijają z nami swoją znajomość języków obcych. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów! Mamy nadzieję, że przedstawione na tej stronie, podstawowe informacje o Szkole Języków Obcych Profi-Lingua w Krakowie pomogą Ci dokonać właściwego wyboru, a Profi-Lingua już niedługo będzie Twoją szkołą.


Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej szkole!

Misja naszej szkoły

Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości kursów języków obcych (języka angielskiego, języka niemieckiego i innych) w Krakowie, zachowując dogodne ceny. Przyrost wiedzy i umiejętności językowych naszych klientów sprawia, że od lat angażujemy się z pełną pasją w organizowanie kursów językowych, w większości kursów języka angielskiego.

Język angielski w Krakowie

Nasi klienci w znakomitej części wybierają także język angielski w Krakowie. Język angielski w Krakowie cieszy się największą popularnością ze względu na swoje wszechstronne zastosowanie i wielką wartość użyteczności, jaką znajomość języka angielskiego ze sobą niesie. Kursy języka angielskiego w Profi-Lingua w Krakowie cieszą się renomą i są polecane znajomym naszych kursantów jako najlepszy wybór w kategorii kurs języka angielskiego w Krakowie. Nauka angielskiego odbywa się na 10 poziomach zaawansowania. Kurs języka angielskiego jest prowadzony jest przez lektorów polskich i obcokrajowców po angielsku. Nauka języka angielskiego odbywa się metodą komunikatywną.  Zawartość kursu jest tak opracowana, aby kursant otrzymywał wiedzę z języka angielskiego w sposób całkowicie naturalny. Kursy języka angielskiego odbywają się rano i w godzinach popołudniowych.  

Język niemiecki w Krakowie

Nasi klienci często wybierają również język niemiecki, czyli kursy z języka niemieckiego. Język niemiecki w Krakowie, ze względu na bliskość do zachodniej granicy Polski, wykorzystywany jest najczęściej do celów zawodowych oraz związanych z podróżami do Niemiec. Kursy niemieckiego i nauka niemieckiego to drugi po kursach z języka angielskiego powód, dla którego wybiera się szkołę językową. Nauka języka niemieckiego odbywa się po niemiecku tzn kursy prowadzone są w języku niemieckim, nauka niemieckiego w taki sposób daje najlepsze postępy.

Język hiszpański w Krakowie

Klienci preferujący język hiszpański w Krakowie to nasza trzecia najliczniejsza grupa kursantów. Pasja, hobby, podróże to najczęstsze powody nauki hiszpańskiego i wyboru kursu hiszpańskiego, które doskonale identyfikują nasi hispaniści urozmaicając zajęcia z hiszpańskiego treściami związanymi z własnymi pobytami w krajach hiszpańskojęzycznych.

Inne języki obce

Mamy w Profi-Lingua wielu wielbicieli języków z rodziny romańskiej. Język francuski jest nadal bardzo popularny w Krakowie. W każdym roku szkolnym do wyboru jest kilka terminów zajęć z języka włoskiego. Język rosyjski najczęściej wybierany jest z pobudek zawodowych.


Nasuwają się wnioski, że Kraków i języki obce: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, to przede wszystkim kursy prowadzone przez Profi-Lingua. Wybierz tak jak większość krakowian. Kurs językowy w Profi-Lingua są bowiem najczęściej wybieranymi kursami językowymi w Krakowie.


Już teraz wypełnij niezobowiązujący TEST z wybranego języka obcego. Uzupełnij FORMULARZ- jeśli chcesz zacząć naukę języka od podstaw!

 

PROFI LINGUA-  CENTRUM EGZAMINACYJNE

Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym TELC, LCCI, TOEIC oraz Wewnętrznym Ośrodkiem Egzaminacyjnym British Council. Przygotowujemy do zdawania egzaminów FCE, CAE, CPE, TELC, LCCI, ILETS, Matury, Egzaminu Gimnazjalnego, a także egzaminów organizowanych przez Instytut Włoski, Alliance Française, Instytut Cervantesa, umożliwiających uzyskanie certyfikatów, potwierdzających stopień znajomości danego języka obcego. Szczegółowe informacje poniżej.

Profi- Lingua to:

WEWTRZNY OŚRODEK EGZAMINACYJNY BRITISH COUNCIL- Egzaminy FCE, CAE, CPE, IELTS to prestiżowe dyplomy uznawane na całym świecie. FCE i CAE są najpopularniejszymi egzaminami języka angielskiego. Nasza Szkoła jest wewnętrznym ośrodkiem egzaminacyjnym British Council. Dzieki tej współpracy Kursanci mogą przystąpić do egzaminu w naszej szkole!

LICENCJONOWANY OŚRODEK TELC - Egzaminy TELC kładą  szczególny nacisk na umiejętności porozumiewania się. Uzyskany certyfikat to potwierdzenie znajomości języka obcego, honorowane na terenie Unii Europejskiej. Przeprowadzamy egzaminy TELC aż w sześciu językach!

AKREDYTOWANY OŚRODEK EGZAMINACYJNY LCCI - Jeśli myślisz o pracy za granicą przystąp do egzaminu biznesowego. Certyfikaty LCCI to tzw. międzynarodowy „passport to employment”, uznawany w ponad 80 krajach świata.

AUTORYZOWANY OŚRODEK EGZAMINACYJNY ETS GLOBAL - Egzamin TOEIC to uznany  i najczęściej zdawany na świecie egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy. Jest to międzynarodowy certyfikat stworzony na życzenie firm i pracodawców w odpowiedzi na potrzebę weryfikacji i certyfikacji poziomu zaawansowania z języka angielskiego.


U nas sprawdzisz się podczas egzaminów próbnych, które przeprowadzamy w trakcie trwania roku szkolnego, jako jeden z etapów przygotowujących do zdawania egzaminu właściwego. Praktycznie po każdym poziomie zaawansowania (2-semestry) możesz zdawać egzamin TELC i ILETS, pozostałe egzaminy po zrealizowaniu odpowiedniego poziomu zaawansowania.


Każdy kursant w grupie egzaminacyjnej otrzymuje pisemną gwarancję. Obejmuje ona zapewnienie, że słuchacz, który przy zachowaniu warunków gwarancji, nie zda egzaminu właściwego (adekwatnego do ukończonego poziomu zaawansowania) ma prawo do bezpłatnego uczestniczenia w zajęciach tego samego poziomu w kolejnym roku szkolnym.


Dłużej się nie wahaj!
Rozwiąż bezpłatny test językowy! TEST

Dołącz do grona naszych zadowolonych kursantów!

 

GODZINY ZAJĘĆ JĘZYKOWYCH W PROFI-LINGUA W KRAKOWIE

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 lekcje (pon/śr lub wt/czw) lub raz w tygodniu po 4 lekcje (piątek lub sobota).
 

Zajęcia dwa razy w tygodniu odbywają się o godzinie:
 

pon/śr 7.20, 9.00, 10.40, 14.40, 16.15, 17.55, 19.35
wt/czw 7.20, 9.00, 10.40, 14.40, 16.15, 17.55, 19.35


Zajęcia raz w tygodniu odbywają się:

piątek 7.30. 14.35, 17.55
sobota 8.20, 11.40.


Wypełnij bezpłatny test językowy! Dowiedz się, na jakim poziomie jesteś! TEST
Jeśli nie uczyłeś się dotąd języka- wypełnij FORMULARZ

DRUGI JĘZYK GRATIS! TAKIEJ OFERTY JESZCZE NIE BYŁO!

Przebij się! W dzisiejszych czasach znajomość jednego jezyka obcego już nie wystraczy.
Mając to na uwadze, przygotowaliśmy naszą specjalną ofertę:

TYLKO TERAZ WYBIERAJĄC KURS JĘZYKOWY W PROFI- LINGUA, 
DRUGI KURS NA POZIOMIE POCZĄTKUJĄCYM OTRZYMUJESZ GRATIS!

Organizacja zajęć:

 • poziom kursu: początkujący (A1)
 • do wyboru jeden z sześciu języków obcych: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski lub rosyjski
 • kurs obejmuje 20 lekcji 60-minutowych/ rok szkolny
 • start zajęć: w tygodniu od 16 marca 2015 


Już teraz wypełnij bezpłatnyTEST z wybranego języka obcego!
Jeśli nie uczyłeś się dotąd interesującego Cię języka, wypełnij FORMULARZ- a my skontaktujemy się z Tobą. 


Przykładowe tematy zajęć w ramach promocji "Drugi język gratis!":

Temat nr 1
Umiejętność przedstawienia się, podstawowe zwroty na powitanie.
10 najważniejszych pytań, które trzeba będzie umieć zadać oraz typowe odpowiedzi na nie.

Temat nr 2
Codzienne czynności, podstawowe kombinacje czasownikowo-rzeczownikowe; liczebniki.
Czas: dni tygodnia, godziny, miesiące itp.

Temat nr 3
Na lotnisku / w samolocie –zamawianie i kupowanie biletów, rozmowy telefoniczne.
Odprawa celna, możliwe pytania przy odprawie, problemy związane z bezpieczeństwem.

Temat nr 4
Podczas lotu: zamawianie pożywienia i drinków, po wylądowaniu, zagubiony bagaż. Wynajem samochodu.

Temat nr 5
Na dworcu kolejowym / autobusowym / w metrze –pytanie o trasę, kupowanie biletów, rozwiązywanie problemów.

Temat nr 6
Jedzenie i picie w restauracji, barze.
Zamawianie, rozmowy w restauracji. Podstawowe potrawy dla danego kraju, przymiotniki związane z jedzeniem.

Temat nr 7
W mieście -różne miejsca i obiekty, zwiedzanie zabytków.
Szukanie drogi, udzielanie i rozumienie wskazówek. Sugestie, akceptowanie i odmawianie.

Temat nr 8
W sklepie- robienie zakupów, pytania i rozwiązywanie problemów.

Temat nr 9
Ubrania, zakupy, kupowanie odzieży i obuwia, przymierzanie.

Temat nr 10
W hotelu- zamawianie pokoju, meldowanie się/ wymeldowanie się, korzystanie z hotelu i możliwe problemy.

Temat nr 11
Pieniądze, duże liczby, czynności w banku.

Temat nr 12
Pytanie o plany i planowanie dnia / wyjazdu / wakacji.

Temat nr 13
U lekarza: zdrowie i problemy; najczęstsze choroby, kupowanie leków w aptece.

Temat nr 14
Telefonowanie, podstawowe zwroty / zamawianie jedzenia, taksówki itp. przez telefon.

Temat nr 15
Kultura i rozrywka w czasie wolnym (kino, teatr, książki, sport itp.).

Temat nr 16
Używanie internetu, wysyłanie maili i podstawowe zwroty używane w emailach / listach; na poczcie.

Temat nr 17
Pogoda, sprawdzanie prognozy pogody / zjawiska atmosferyczne i zagrożenia.

Temat nr 18
Zawody, ogłoszenia o pracę; rozumienie i odpowiadanie na ogłoszenia o pracę; podstawowe zwroty

Temat nr 19
Typowe pytania i odpowiedzi, które można usłyszeć podczas rozmowy o pracę; pytania, które można zadać podczas rozmowy o pracę.

Temat nr 20
Opisywanie siebie i innych ludzi; mówienie o swoich silnych stronach, zaletach i cechach charakteru.

Odważ się na więcej!
Czekamy na Ciebie w sekretariacie na ul. Podwale 6-7! 
Wybierz najlepszą ofertę w Krakowie! BĘDZIESZ MÓWIĆ!

Wypełnij TEST  lub rozwiąż FORMULARZ

CENNIK KURSÓW NA ROK SZKOLNY  2014/2015

Wybrane kursy poranne w cenie 599zł!
Dodatkowo, grupy na wybranych poziomach w promocyjnych cenach 649zł/semestr lub 699zł/semestr.
Rozwiąż TEST - sprawdź, jaką grupę możemy Ci zaproponować! Dowiedz się więcej- zadzwoń 12 426-16-01. Liczba miejsc w grupach jest ograniczona.

 


Sprawdź swój poziom klikając tutajTEST ON-LINE  Jeśli nie uczyłeś się dotąd języka- wypełnij FORMULARZ

Szukasz innego kursu? Skontaktuj się z nami! KONTAKT zadzwoń 12 426-16-01/02/03


PROMOCJA SPECJALNA! TYLKO TERAZ WYBIERAJĄC KURS JĘZYKOWY W PROFI- LINGUA, 
DRUGI KURS JĘZYKOWY NA POZIOMIE POCZĄTKUJĄCYM OTRZYMUJESZ GRATIS!
Zapytaj o szczegóły oferty w sekretariacie naszej szkoły. ZACZNIJ MÓWIĆ!

Dodatkowo, w ramach Twoich zajęć bezpłatnie: 

 • konwersacje      
 • warsztaty fonetyczne                                                                                                                                        
 • warsztaty gramatyczne
 • konsultacje z lektorem prowadzącym
 • dostęp do biblioteki językowej
 • dostęp do mediateki
 • dostęp do akademii językowej (e-learning)
 • dodatki multimedialne: ćwiczenia z powtórkami do lekcji, program do nauki słówek


Wybierz najleszy kurs języka angielskiego w Krakowie. 
Odwiedź nasz sekretariat na ul. Podwale 6 i zapisz się na kurs. Będziesz mówić!

ROZWIĄŻ TEST lub wypełnij FORMULARZ
Masz pytania? Napisz do nas!  Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie! KONTAKT

Wysoki poziom oferowanych przez nas usług potwierdzają przyznane nam nagrody. Wśród nich znalazły się między innymi:
 

loga nagrody i wyróżnienia

kursy językowe Profi-lingua, nauka angielskiego Kraków, szkoła angielskiego Kraków

TRENING PAMIĘCI GRATIS

trening pamięci gratisCzy zastanawiałaś/eś się kiedyś, co zrobić by nauka nowych słówek przebiegała efektywniej?
Chciałabyś/chciałbyś poprawić swoją zdolność zapamiętywania?
A może po prostu ciekawi Cię, w jaki sposób można trenować pamięć?

 

Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś/eś twierdząco, to nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje.

 

W roku szkolnym 2014/2015 wszyscy nasi Kursanci otrzymują dostęp do profesjonalnego, dedykowanego kursu pamięci. 
Został on przygotowany przez specjalistów ze Szkoły Pamięci SPW. 

 

Nie zwlekaj. 
Już dziś rozwiąż bezpłatny TEST Wypełnij FORMULARZ- jeśli chcesz zacząć naukę języka od podstaw. 
Zadzwoń 12 426-16-01/02/03 lub odwiedź nasz sekretariat mieszczący się przy ul. Podwale 6 !

 

Gbydyś się jeszcze wahał/a, to pamietaj, że dodatkowo..

Wszystkie osoby, które zapiszą się na semestralny kurs językowy w naszej szkole,
mogą bezpłatnie uczęszczać na zajęcia z drugiego wybranego języka obcego na poziomie początkującym. 

To najlepsza oferta na rynku.​ Czekamy na Ciebie.

WYNAJEM SAL

Oferujemy kameralne sale szkoleniowe dla kilkunastu osób w ścisłym centrum Krakowa ( 2min od Rynku Głównego).

Sale mieszczą do 20 osób, dlatego polecamy je szczególnie do organizacji szkoleń, wszelkiego rodzaju kursów, rekrutacji, spotkań, prezentacji a także do pracy biurowej.
Sale rezerwujemy bez wstępnych opłat a ofertę elastycznie dostosowujemy do Państwa potrzeb (jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje oraz sugestie z Państwa strony).
Zapraszamy zarówno firmy, które planują podjąć z nami dłuższą współpracę jak i osoby, które potrzebują sali nawet na 1 godzinę.
 
Każda sala standardowo wyposażona jest w stoły, krzesła, białe tablice sucho ścieralne, mazaki.
Istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia jej w sprzęt szkoleniowy tj: rzutnik multimedialny, ekrant, flipchart.
Oferujemy dostęp do Internetu, drukarki, kserokopiarki, telefonu.
 
Proponujemy również usługi cateringowe:
-przerwę kawową (kawa, herbata, soki, ciastka – w różnych wariantach)
-obiad
Istnieje możliwość zorganizowania własnej przerwy kawowej.

Oferujemy Państwu:

- doskonałą lokalizację w centrum miasta
- pełną obsługę administracyjna i cateringowa
- wyposażenie sal według potrzeb

Wszystko to za bardzo atrakcyjną cenę.

Zapraszamy do kontaktu!

Katarzyna Nowak tel. 012 426 16 01/02/03, knowak@profi-lingua.pl

 

Dotychczas wspólpracowali z nami:PROFI-LINGUA PRESTIGE CLUB

Zapisując się do naszej Szkoły otrzymujesz  wiele  zniżek w różnych punktach handlowych i usługowych, wynegocjowanych dla Ciebie, tak abyś również poza naszą Szkołą mógł/mogła odczuwać wymierne korzyści płynące z bycia naszym kursantem.


Przedstawiamy przygotowany pakiet rabatów w ramach Profi-Lingua Prestige Club (PLPC) i zachęcamy do korzystania z nich.
Jedynym warunkiem jest okazanie karty magnetycznej, którą otrzymałeś/łaś przy zapisie do Szkoły z aktualną naklejką.


SPORT I FITNESS


 

Klub Sportowy
„Karam-Ball” Jorkyball

Kraków, al. Pokoju 81
(teren Polmozbytu)

 

Rabat w wysokości 10 % na godzinne wynajęcie kortu oraz wypożyczenie piłki gratis

 


Pure Health&Fitness

C.H. Galeria Kazimierz,
Kraków, ul. Podgórska 34


C.H Bonarka 
Kraków, ul. Kamieńskiego 11


 


Rabat w wysokości 50 zł

na 3–miesięczny karnet

 

 

Body Hit Fitness Club

Kraków, Kazimierza Wielkiego 117

 

Rabat 10% na wszystkie zajęcia

 

Studio Jogi Katarzyna Pilorz

Kraków, ul. Gertrudy 4

 

Rabat w wysokości 10 % na karnet miesięczny, regularne zajęcia oraz kurs dla początkujących


KULTURA

 

Teatr KTO

Kraków, ul. Gzymsików 8

 

Bilety na wszystkie spektakle w cenie 20 zł/osoba (za okazaniem ważnej karty Profi-Lingua Prestige Club)


BARY, KLUBY, RESTAURACJE, KAWIARNIE

 

Bar Wegetariański
“Green Way”

Kraków, ul. Mikołajska 14

 

Rabat
w wysokości 10 %


Bar Wegetariański Vega

Kraków, ul. Krupnicza 22


 

Rabat w wysokości 12 %

na wszystkie produkty

 

Cukiernio-kawiarnia
Cupcake Corner Bakery&Cafe


Kraków, ul. Bracka 4

Kraków, ul Grodzka 60

Kraków, ul. Michałowskiego 14

 

  Rabat w wysokości 10%
  na wszystkie produkty

Restauracja Olimp

Kraków, ul. Krupnicza 7

 

 Rabat w wysokości 10 %
 na wszystkie dania

Sieć Pizzerii Dominium

Kraków
 

Rabat na pizzę w wysokości 40%

 (obowiązuje we wszystkich
 lokalach w Krakowie)

 

Ciastkarnia Cinnabon

Kraków, Galeria Krakowska,
Poziom -1


 

Rabat w wysokości 15 % 
na wszystkie produkty


SZKOŁY TAŃCA


Krakowska Szkoła Tańca

ul. Św. Gertrudy 19/10

 

 

Rabat w wysokości 15 %
na miesięczny kurs tańca


Irr Dance

 

Rabat w wysokości 15 %
na kurs tańca oraz
oprawę tanecznąSkalski Dance School s.c.
Katarzyna Dudzic,
Marcin Skalski

Kraków, ul.Syrokomli 11a/8

 

Rabat w wysokości 15 %

 

KSIĘGARNIE


Sieć księgarni edukacyjno – językowych „Polanglo”

Kraków, ul. Krupnicza 14

 

Rabat w wysokości 5 %
na podręczniki oraz 20 %
na pozostały asortyment


Księgarnia Francuska „Edukator”

Kraków, ul. Bronowicka 19

 

Rabat w wysokości 10%
na książki

 

INNE


Katarzyna Maciejko

Dekorator Wnętrz

katarzynamaciejko@poczta.pl

tel. 503-083-738

 

Rabat w wysokości 10% na aranżację wnętrz


Centrum Stomatologii Estetycznej "INDEXMEDICA"

Kraków, ul. Czapińskiego 2

 

Rabat w wysokości 5 %
na usługi stomatologiczne, darmowe RTG oraz bezpłatne konsultacje wraz z planem leczenia


Pracownia Dobrego Stylu

Kraków
ul. Lelewela Borelowskiego 20

Róg z ulicą Stachowicza nr 13

Rabat w wysokości 10 %
na wszystkie usługi

 

RABATY  I PROMOCJE


W roku szkolnym 2014/2015 nasi Słuchacze mogą skorzytać z następujących rabatów:
 

 • RABAT ​STUDENCKI w wysokości 50 zł za semestr, czyli 100 zł za rok szkolny
   
 • RABAT ZA KONTYNUACJĘ ORAZ DLA POWRACAJĄCYCH KURSANTÓW- 
  w wysokości 25 zł za semestr, czyli 50 zł za rok (150 zł dla osób korzystających z promocji czerwcowej)
   
 • RABAT ZA NAUKĘ DRUGIEGO JĘZYKA- w wysokości 100 zł za rok szkolny
   
 • RABAT RODZINNY- - w wysokości 100 zł za rok szkolny
   
 •  RABAT ZA WPŁATĘ ZA CAŁY ROK- w wysokości 100 zł za rok szkolny


POWYŻSZE RABATY NIE ŁĄCZĄ SIĘ ZE SOBĄ ORAZ Z INNYMI PROMOCJAMI, PONADTO NIE DOTYCZĄ KURSÓW WAKACYJNYCH
RABATY NIE DOTYCZĄ GRUP PROMOCYJNYCH


RABATY  DOTYCZĄCE KURSÓW WAKACYJNYCH

 • RABAT ZA KONTYNUACJĘ - 20 zł- kurs miesięczny, 40zł- kurs dwumiesięczny, 10 zł- kurs konwersacyjny
 • RABAT STUDENCKI - 20 zł- kurs miesięczny, 40zł- kurs dwumiesięczny, 10 zł- kurs konwersacyjny


Powyższe rabaty nie łączą się ze sobą ani z innymi promocjami
 

RABATY NA ZAKUP PODRĘCZNIKÓW

Z kartą słuchacza Profi -Lingua- 5% rabatu
Po dwóch semestrach nauki w Profi -Lingua- 10% rabatu

Pamiętaj, że będąc naszym kursantem otrzymujesz bezpłatnie:

 • konwersacje      
 • warsztaty fonetyczne                                                                                                                                        
 • warsztaty gramatyczne
 • konsultacje z lektorem prowadzącym
 • dostęp do biblioteki językowej
 • dostęp do mediateki
 • dostęp do akademii językowej (e-learning)
 • dodatki multimedialne: ćwiczenia z powtórkami do lekcji, program do nauki słówek
   

Rozwiąż bezpłatny test językowy! TEST  lub wypełnij FORMULARZa my skontaktujemy się z Tobą.
 

Zadzwoń 12 426-16-01/02/03 lub odwiedź nasz sekretariat na ul. Podwale 6-7. Czekamy na Ciebie!

WSPÓŁPRACA MARKIETINGOWA

Współpracujemy z wieloma krakowskimi firmami, a także placówkami edukacyjnymi. Wspieramy krakowskich Żaków przy organizacji wielu wydarzeń i imprez studenckich. Profi-Lingua to szkoła przyjazna studentom. Od wielu lat wspieramy takie inicjatywy jak "Wampiriada", obóz adaptacyjny "Akt Rozdroże", "Dowcipakery". Wielokrotnie współpracowaliśmy także AIESEC. Jesteśmy w stałym kontakcie z samorządami studenckimi większości krakowskich uczelni.  
 

Marka Profi-Lingua to sprawdzona jakość potwierdzona licznymi wyróżnieniami.
Przede wszystkim cenimy sobie jednak nasze stale powiększające się grono zadowolonych Kursantów. 

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy marketingowej, a także gotowi dzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem.

 

Zapraszamy do współpracy!

Tel: 730- 004- 770
E-mail: adruzkowska@profi-lingua.pl


  

 

BEZPŁATNY PAKIET ZAJĘĆ DODATKOWYCH DLA NASZYCH KURSANTÓW

Wybrany przez Ciebie kurs to nie wszystko, co mamy Ci do zaoferowania. Zamieściliśmy tu kilka szczegółów o bezpłatnym pakiecie, abyś mógł w pełni wykorzystać wszystkie możliwości, jakie daje nauka w Profi-Lingua.

Bezpłatne konwersacje

To dodatkowe zajęcia, w trakcie których możesz podjąć dyskusje na różnorodne tematy, rozwijać umiejętność rozmowy w danym języku oraz przełamywać barierę w mówieniu. Otrzymujesz zatem od nas pakiet zajęć dodatkowych, na które możesz uczęszczać bez ograniczeń. Plan wszystkich konwersacji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń, możesz go również sprawdzić logując się w e-akademii. Zajęcia odbywają się z każdego języka na wszystkich poziomach zaawansowania. Minimalna ilość słuchaczy w grupie na zajęciach konwersacyjnych wynosi dwie osoby. 
Każde spotkanie ma z góry ustalony temat, tak abyś mógł się do niego wcześniej przygotować. Oprócz zajęć konwersacyjnych proponujemy Ci również dodatkowe bezpłatne zajęcia gramatyczne, w trakcie których możesz ćwiczyć użycie trudniejszych zagadnień gramatycznych w praktyce oraz zajęcia fonetyczne, gdzie możesz doskonalić umiejętność poprawnej wymowy.

Konsultacje

Kluczem do sukcesu jest systematyczna nauka. W przypadku, gdy nie mogłeś uczestniczyć w zajęciach, wyślij e-mail do swojego lektora z pytaniem o materiał  zrealizowany na ostatnich zajęciach. Adres e-mail otrzymasz na pierwszych zajęciach. Pamiętaj również, że zawsze możesz skorzystać z konsultacji. Jest to dodatkowy czas, kiedy razem z lektorem można nadrobić materiał, napisać zaległą kartkówkę czy też otrzymać dodatkową pomoc w przypadku trudności ze zrozumieniem materiału przerabianego na zajęciach. Każdy lektor informuje o dacie swoich konsultacji, dodatkowo ich plan wisi na tablicy ogłoszeń oraz jest dostępny w e-akademii. 

e-Akademia

To program dla naszych kursantów, dzięki któremu możesz powtarzać i utrwalać zagadnienia poruszone na zajęciach. Stanowi on też cenną pomoc dla osób nieobecnych na lekcji. W dowolnym miejscu i czasie możesz korzystać z testów i zadań przygotowanych dla grupy na danym poziomie zaawansowania. Do e-Akademii możesz się zalogować na stronie www.profi-lingua.pl. Login i hasło znajdziesz na pierwszej fakturze.

Biblioteka i wypożyczalnia płyt DVD

Przyjdź do Biura Obsługi Klienta- tu znajduje się spis biblioteczny, z którego możesz wybrać interesującą Cię książkę. Proponowane filmy DVD są w oryginalnej wersji językowej z możliwością wyboru ścieżki dźwiękowej lub napisów w języku obcym lub polskim Zarówno książki jak i płyty DVD wypożyczamy na 7 dni.

Internet w Profi-Lingua

Na terenie Szkoły można skorzystać z bezpłatnej bardzo sieci Wi-Fi. 

Zaświadczenie o ukończeniu kursu

Wszyscy kursanci PROFI-LINGUA po każdym semestrze otrzymują pisemną opinię o wynikach w nauce. Na koniec kursu (po dwóch semestrach) kursanci, którzy zdali test końcowy i byli, na co najmniej 75% zajęć w roku, otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu na danym poziomie zaawansowania.

Karta Profi-Lingua Prestige Club

Podczas zapisu otrzymasz kartę Profi-Lingua, która umożliwia korzystanie ze zniżek w wielu miejscach handlowo-usługowych. 


A ponadto.. skorzystaj z naszej oferty specjalnej!

TYLKO TERAZ WYBIERAJĄC KURS JĘZYKOWY W PROFI- LINGUA, 
DRUGI KURS JĘZYKOWY NA POZIOMIE POCZĄTKUJĄCYM OTRZYMUJESZ GRATIS!
Zapytaj o szczegóły oferty w sekretariacie naszej szkoły. ZACZNIJ MÓWIĆ!

 

Bezpłatny test językowy możesz rozwiązać w naszej siedzibie lub poprzez naszą stronęTEST 
Jeśli nie uczyłeś się dotąd wybranego języka obcego, wypełnij FORMULARZ Skontaktujemy się z Tobą i znajdziemy dogodny termin zajęć. 
Odwiedź nas! Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji! ul. Podwale 6-7 (obok Teatru Bagatela)

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH PROFI - LINGUA

Godziny otwarcia Biura Obsługi Klienta w okresie lipca i sierpnia:

poniedziałek - piątek od 9:00 do 19.30 
w soboty - od 9:00 do 14:00

ul. Podwale 6-7 (wejście obok Księgarni Naukowej)                               
tel:  12 426 16 01/02/03                                                                                         
e-mail: krakow@profi-lingua.pl       

Zapraszamy serdecznie!                                                            

Zobacz, gdzie jesteśmy! Google Maps 

 

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA W GRUPACH!  DRUGI JĘZYK GRATIS!

 

Wszyscy słuchacze, którzy wybiorą kurs językowy w Profi-Lingua, drugi kurs na poziomie początkującym otrzymują GRATIS. 
Zapytaj o szczegóły w sekretariacie naszej szkoły!


Nowa grupa! Są jeszcze wolne miejsca!

W związku z dużym zainteresowaniem, uruchominiśmy dodatkową grupę intensywną z j.angielskiego na pozimie B1/B2.
Termin zajęć: wtorek 16:15, czwartek 16:15 i piątek 16:15 (2x2 godziny lekcyjne+ 1x4 godziny lekcyjne) sprawdź szczegóły


Wybrane kursy poranne w specjalnej cenie 599zł!

Do 21.03.2015 wybrane kursy poranne w cenie 599zł!
Dodatkowo, grupy na wybranych poziomach w promocyjnych cenach 649zł/semestr lub 699zł/semestr.

Rozwiąż TEST - sprawdź, jaką grupę możemy Ci zaproponować! Dowiedz się więcej- zadzwoń 12 426-16-01.
Liczba miejsc w grupach jest ograniczona.

 

drugi język gratis profi-lingua Kraków


 Co zyskasz wybierając naukę w Profi-Lingua?
 

 • naszym wyróżnikiem jest oferta Drugi Język Gratis
  Wszyscy Słuchacze, którzy wybiorą kurs językowy w Profi-Lingua- drugi kurs wybranego języka na poziomie początkującym otrzymują gratis
   
 • oferujemy Ci największy wybór terminów zajęć z j.angielskiego i innych języków- dzięki temu dopasujesz kurs ściśle do swoich zajęć
   
 • jesteśmy znaną szkołą, której jakość nauczania języka angielskiego potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia- masz pewność, że osiągniesz oczekiwane postępy w nauce 
   
 • dzięki bogactwu poziomów nauczania- możesz kontynuować naukę w Profi-Lingua, a w odpowiednim momencie zdać u nas egzamin oraz uzyskać certyfikat znajomości języka obcego
   
 • do Twojego kursu otrzymasz także pakiet zajęć dodatkowych- konwersjacji, konsultacji z lektorem, warsztatów gramatycznych i fonetycznych. Ponadto, zyskujesz ciągły dostęp on-line do e-Akademii, Multibooka, a także dedykowanego kursu Trening Pamięci-przygotowanego specjalnie dla naszych Kursantów przez Szkołę Pamięci SPW 
   
 • Sprawdź naszą ofertę kursów językowych!         
   
JĘZYK ANGIELSKI JĘZYK FRANCUSKI
JĘZYK NIEMIECKI JĘZYK ROSYJSKI
JĘZYK HISZPAŃSKI JĘZYK SZWEDZKI
JĘZYK WŁOSKI INTERESUJE MNIE KURS INDYWIDUALNY

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji?

Wybierz jedną z poniższych opcji i pamiętaj- im szybciej się zapiszesz, tym więcej zajęć dla Ciebie!
 

 • uzupełnij niezobowiązujący TEST językowy- skontaktujemy się z Tobą i przekażemy szczegółowe informacje na temat kursu
 • wypełnij FORMULARZ - jeśli chcesz zacząć naukę od podstaw
 • zapisz się on-line- zarezerwuj swoje miejsce w grupie ZAPIS ON-LINE i uzyskaj rabat na kurs 
 • odwiedź nasz sekretariat mieszczący się przy ul.Podwale 6-7 i dowiedz się więcej!KORZYSTNA CENA + MOŻLIWOŚĆ ROZPOCZĘCIA NAUKI W WYBRANYM PRZEZ CIEBIE MOMENCIE = TWÓJ KOMFORT
Jeśli dalej zastanawiasz się się czy warto - pamiętaj, że u nas to Ty decydujesz. My dajemy Ci możliwości i pokazujemy, jak uczyć się efektywnie.
Dzięki temu w krótkim czasie osiągasz zamierzone efekty. 


Zapisz się na lekcję próbną LEKCJA PRÓBNA  
Zaproponujemy Ci kurs dopasowany do Twoich potrzeb.

ul. Podwale 6-7, 31-118 Kraków
12 426 16 01/02/03
krakow@profi-lingua.pl
pon-pt 9:00-19:30

sb 9:00-14:00

Jeżeli uczyłeś/aś się języka, rozwiąż nasz bezpłatny test, który sprawdzi Twój poziom zaawansowania.
TEST

Jeżeli jesteś osobą, która nie uczyła się jeszcze żadnego języka, kliknij poniżej
Jestem początkujący
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem