hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy krótkie z języka angielskiego

Nowość! Krótkie kursy z języka angielskiego dla każdego!

GRAMATYKA DLA PRAKTYKA

Miesiąc nauki wystarczy, by znacznie podnieść swój poziom znajomości języka angielskiego. Wybierając kurs Gramatyka dla Praktyka przeznaczysz aż 30 godzin lekcyjnych na poznanie i zrozumienie zasad gramatyki języka angielskiego, a także przećwiczenie jej w praktyce. Pod okiem naszych wykwalifikowanych lektorów nabierzesz wprawy w poprawnym porozumiewaniu się w języku angielskim. Przygotujesz się do rozmów towarzyskich i biznesowych, a także bezbłędnego pisania i doskonałego rozumienia tekstu. Intensywne ćwiczenia praktyczne to także okazja sprzyjająca wzmacnianiu pewności siebie i pokonywaniu bariery językowej.

Wiemy, że aby nauka była efektywna, musi odbywać się w motywującej atmosferze, dlatego tworzymy taką w Profi-Lingua, organizując kursy w kameralnych grupach, w których każdy słuchacz może liczyć na bezpośredni i indywidualny kontakt z lektorem. Efekty nauki zauważysz już po pierwszych spotkaniach.

Kurs Gramatyka dla Praktyka jest polecany osobom w różnych grupach wiekowych (zarówno młodzieży, jak i dorosłym), które posługują się językiem angielskim na poziomach B1 i B2.

 

ENGLISH FOR JOBSEEKERS

Szukasz pracy w międzynarodowej firmie? A może rozważasz przeprowadzkę i pracę w Londynie, Liverpoolu, Dublinie lub innym mieście, w którym mieszkańcy porozumiewają się w języku angielskim? W każdym z tych przypadków czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna, podczas której potwierdzisz swoją umiejętność komunikacji po angielsku. Być może będzie to rozmowa, która odmieni Twoje całe życie? Przygotuj się do niej już dziś!

W Profi-Lingua oferujemy krótkie, trwające miesiąc, kursy English for Jobseekers, których celem jest praktyczne przygotowanie Cię do szukania pracy w języku angielskim, stworzenia swojego CV, napisania listu motywacyjnego oraz przejścia rozmowy kwalifikacyjnej. Z pomocą naszych doświadczonych lektorów oswoisz wszelkie tematy i zagadnienia, które dotychczas wydawały Ci się zawiłe. Rozwiniesz w sobie umiejętność sprawnej komunikacji, dzięki której podczas rozmowy o pracę udowodnisz, że jesteś pożądanym, odpowiednim kandydatem na dane stanowisko.

Podczas trwania kursu w Profi-Lingua możesz liczyć na indywidualne podejście i tempo nauki odpowiadające Twoim potrzebom.  Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, w których atmosfera sprzyja motywacji i osiąganiu najwyższych celów.

 

SOUNDS GOOD

Aby urozmaicić sobie naukę języka angielskiego, czasem trzeba spróbować czegoś innego. Na przykład wziąć udział w krótkim, trwającym zaledwie miesiąc, kursie Sounds Good. Brzmi dobrze?

Sounds Good to kurs, którego celem jest dopieszczanie wymowy w języku angielskim, nastawionej na jego brytyjską wersję. Obejmuje łącznie 10 godzin zajęć, które przygotują Cię do podjęcia pracy w środowisku międzynarodowym i zwiększą Twoją śmiałość w wypowiadaniu się po angielsku, bez względu na to, czy będą to sytuacje towarzyskie czy prezentacje biznesowe. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, w których panuje atmosfera sprzyjająca motywacji i pokonywania własnych barier. Program nauczania został przygotowany tak, by kładąc nacisk na wymowę, jednocześnie aktywnie rozwijać inne umiejętności językowe, na przykład uczyć się nowych zwrotów i słówek w języku angielskim, a także powtórzyć zasady gramatyki.

Kurs Sounds Good jest polecany zarówno studentom, jak i osobom dorosłym, które chcą brzmieć jak native speakerzy. Zajęcia kierujemy do tych, których znajomość języka angielskiego jest na poziomie od B2 do C1.

 

LADIES TÊTE-À- TÊTE

Ladies Tête-à-Tête to gratka dla wszystkich pań, które lubią łączyć przyjemne z pożytecznym. To także jeden z najbardziej aktywnych kursów w naszej ofercie, przynoszący ogromne postępy w płynności komunikacji w języku angielskim.

Ideą kursu Ladies Tête-à-Tête jest połączenie konwersacji w języku angielskim z miłymi chwilami spędzonymi przy kawie w gronie znajomych. Dlatego grupa, w której będziesz się uczyć, to panie w zbliżonym wieku na podobnym do Twojego poziomie zaawansowania języka angielskiego (od A2 do C1). Spotykacie się regularnie, przy kawie i ciastku, by pod czujnym okiem naszego nauczyciela wymieniać poglądy na interesujące Was tematy. Będziecie rozmawiać o sobie, rodzinie, mężczyznach, marzeniach, zakupach, modzie i podróżach… a może znajdziecie jeszcze więcej wspólnych zainteresowań?

Efektem uczestnictwa w kursie Ladies Tête-à-Tête jest znaczna poprawa wymowy i jakości języka angielskiego w praktyce, pozbycie się bariery komunikacyjnej i wypracowanie śmiałości oraz sprawności w porozumiewaniu się nim. Kurs trwa dwa miesiące i przewiduje spotkania dwa lub cztery razy w tygodniu po 90 lub 45 minut.

 

FOREVER YOUNG

Język angielski jest używany w wielu codziennych sytuacjach, dlatego jego znajomość jest niemal obowiązkiem osoby w każdym wieku, która chce poszerzać swoje horyzonty i swobodnie poruszać się po dzisiejszym świecie.

Zapraszamy Cię do skorzystania z oferty nauki języka angielskiego w ramach Kursu Forever Young. Nasza oferta została przygotowana specjalnie z myślą o osobach, które kończą już pracę zawodową, a swój wolny czas chcą przeznaczyć na własny rozwój. Zajęcia w ramach Kursu Forever Young to aż 50 godzin lekcyjnych, odbywających się o stałych porach, w stałych grupach o zbliżonym poziomie znajomości angielskiego. To też możliwość zawarcia nowych znajomości, wymiany poglądów, wzajemnego wsparcia i miłego spędzenia czasu przy równoczesnej nauce języka angielskiego. Odbywa się ona pod czujnym okiem naszych wykwalifikowanych, doświadczonych lektorów, którzy będą dbać o Twoje postępy we wszystkich obszarach znajomości języka angielskiego: mówienia, czytania, pisania i słuchania. Dzięki licznym ćwiczeniom praktycznym nabierzesz wprawy w komunikacji w języku angielskim, pokonasz barierę językową i odkryjesz swoje ogromne możliwości.

Niewielkie grupy pozwalają na bezpośredni, indywidualny kontakt z nauczycielem, a także dopasowanie tempa i zakresu zajęć do Twoich możliwości.

 

Szczegóły kursu

Ilość godzin

Gramatyka dla praktyka - 30 x 45min
English for jobseekers -36 x 45min
Sounds good - 10 x 45min
Ladies TÊTE-À- TÊTE - 60 x 45min
Forever Young -50 x 45 min

Cena

Gramatyka dla praktyka - 699 zł
English for jobseekers - 799 zł
Sounds good - 300 zł
Ladies TÊTE-À- TÊTE - 999 zł
Forever Young -799 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto