hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs niderlandzkiego

Chcesz nauczyć się języka niderlandzkiego i zależy Ci, by lekcje były prowadzone w atrakcyjnej formie, ściśle dopasowanej do Twoich potrzeb?

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Indywidualny kurs języka niderlandzkiego to pakiet zajęć, które są przygotowane w oparciu o Twoje zainteresowania, potrzeby, poziom i tempo nauki. Z naszej strony możesz liczyć na wieloletnie doświadczenie nauczycieli i ich wysokie kwalifikacje, a także 100% uwagi, którą podczas lekcji skierują w całości na Ciebie. Dzięki temu szybko przełamiesz barierę językową, skorygujesz niedoskonałości i nabierzesz pewności siebie w codziennej komunikacji. Indywidualny kurs języka szwedzkiego to zajęcia „face to face”, które zorganizujemy dla Ciebie zgodnie z Twoimi preferencjami. Podczas zajęć opanujesz kluczowe umiejętności, jak pisanie, czytanie, rozumienie języka ze słuchu oraz rozmowy, co przełoży się na płynność w porozumiewaniu się językiem niderlandzkim.

Szczegóły kursu

Poziomy

Indywidualny kurs języka niderlandzkiego w Profi-Lingua może rozpocząć każdy zainteresowany, niezależnie od obecnego poziomu znajomości języka. Prowadzimy zajęcia dla różnych grup zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość zajęć jest dobierana według potrzeb kursanta.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Cena jest ustalana indywidualnie.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto