hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu

Edukacja Twojego dziecka to dla Ciebie priorytet? Czas na zapisanie go do Profi-Lingua! Gry, zabawy i piosenki w towarzystwie doświadczonych lektorów to recepta nie tylko na świetną zabawę, lecz także na skuteczną naukę. Jesteśmy przekonani, że nauka języka obcego będzie doskonałą okazją do rozwoju zarówno dla młodszych, jak i dla starszych dzieci.

Dlaczego profi-lingua?

Twoje dziecko efektywnie nauczy się języka obcego

Wierzymy, że lekcje języka obcego to inwestycja w przyszłość. Nasi lektorzy regularnie sprawdzają postępy w nauce swoich podopiecznych. Jesteśmy w stałym kontakcie z rodzicami!

Nasz zespół to specjaliści w nauczaniu najmłodszych

Mamy u siebie ekspertów, którzy nie tylko świetnie znają język obcy, lecz także mają doświadczenie w pracy z dziećmi oraz perfekcyjne przygotowanie pedagogiczne.

Monitorujemy rozwój dziecka

Pracujemy w małych grupach, w których lektor może poświęcić uwagę każdemu uczniowi.

Korzystamy z nowatorskich rozwiązań

Chcemy, by nasi najmłodsi kursanci z chęcią uczęszczali na zajęcia. Dlatego prowadzimy zajęcia z wykorzystaniem tablic interaktywnych, na których pojawiają się filmy, gry i piosenki.

Dbamy o dobrą atmosferę

Przyjaźnie podchodzimy do każdego dziecka i staramy się, aby z chęcią przychodziło na kolejne zajęcia. Mamy na to sposoby!

Poszerzamy horyzonty

Dobra znajomość języka obcego to otwarte spojrzenie na świat. Zapewnij je swojemu dziecku!

Nasze metody nauczania

Zobacz, co jeszcze mamy Ci do zaoferowania

Poradnik dla rodziców

Chcesz zapisać dziecko na kurs? Skorzystaj z oferty specjalnej
Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto