hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Matura z angielskiego - kurs przygotowujący

Skuteczne przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego to − oprócz opanowania czterech umiejętności językowych, jak czytanie, pisanie, mówienie i rozumienie ze słuchu − nauka pracy z arkuszem egzaminacyjnym. Wszyscy wiemy, że ćwiczenie czyni mistrza, dlatego warto zacząć praktykować rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych już kilka miesięcy przed maturą.

Maturalne kursy z języka angielskiego rozpoczynają się w Profi-Lingua już w październiku. Chcemy dać Ci czas, na stopniowe oswajanie się z ćwiczeniami i zakresem języka, z którego w maju podejmiesz egzamin. Nauczysz się poprawnie rozwiązywać zadania, zobaczysz z czym mierzyli się Twoi koledzy w poprzednich latach i jak podejść do egzaminu, by poszedł on szybko i sprawnie.

W trosce o najlepsze efekty podczas matury, nasze kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy są również członkami komisji egzaminacyjnych. To oni wiedzą najlepiej, w jakich obszarach mogą pojawić się błędy i jak zabezpieczyć się przed ich popełnianiem.

Szczegóły kursu

Poziomy

Podstawowy i rozszerzony.

Ilość zajęć

Kurs zawiera 112 spotkań. Każde z nich trwa 40 minut.

Termin

Zajęcia raz w tygodniu po 4 lekcje 40-minutowe w Piątki: 15:00 lub 18:00
Soboty: 8:30 lub 11:30

Cena

Standard: 1178 zł (możliwość rozłożenia na raty)

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto