hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Matura z angielskiego - kurs przygotowujący

Skuteczne przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego to − oprócz opanowania czterech umiejętności językowych, jak czytanie, pisanie, mówienie i rozumienie ze słuchu − nauka pracy z arkuszem egzaminacyjnym. Wszyscy wiemy, że ćwiczenie czyni mistrza, dlatego warto zacząć praktykować rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych już kilka miesięcy przed maturą.

Maturalne kursy z języka angielskiego rozpoczynają się w Profi-Lingua już w październiku. Chcemy dać Ci czas, na stopniowe oswajanie się z ćwiczeniami i zakresem języka, z którego w maju podejmiesz egzamin. Nauczysz się poprawnie rozwiązywać zadania, zobaczysz z czym mierzyli się Twoi koledzy w poprzednich latach i jak podejść do egzaminu, by poszedł on szybko i sprawnie.

W trosce o najlepsze efekty podczas matury, nasze kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy są również członkami komisji egzaminacyjnych. To oni wiedzą najlepiej, w jakich obszarach mogą pojawić się błędy i jak zabezpieczyć się przed ich popełnianiem.

Szczegóły kursu

Poziomy

Podstawowy i rozszerzony.

Ilość zajęć

100 zajęć po 45 minut

Termin

Zajęcia raz w tygodniu po 4 lekcje 40-minutowe w Piątki: 15:00 lub 18:00
Soboty: 8:30 lub 11:30

Cena

Kurs: od 702 zł za semestr i od 140 zł za miesiąc.
Zapytaj w szkole o płatności ratalne i rabaty.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto