hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy krótkie z języka angielskiego

Nowość! Krótkie kursy z języka angielskiego dla każdego!

GRAMATYKA DLA PRAKTYKA

Znajomość gramatyki języka angielskiego przydaje się nie tylko podczas egzaminów i sprawdzianów, ale również w wielu sytuacjach codziennych: towarzyskich i zawodowych. Znacznie poprawia znajomość języka, dzięki której można swobodnie czytać anglojęzyczne książki, czasopisma czy inne materiały. Jeśli masz poczucie, że potrzebujesz więcej ćwiczeń pod okiem ekspertów od poprawności językowej, skorzystaj z oferty kursów Gramatyka dla Praktyka.

Gramatyka dla Praktyka to trwający miesiąc kurs językowy, podczas którego uwaga skupiona jest na opanowanie gramatyki języka angielskiego w praktyce. Podczas zajęć wykonasz szereg ćwiczeń, dzięki którym nabierzesz wprawy w poprawnym korzystaniu z zasad i struktur językowych. Nauczysz się bezbłędnie formułować wypowiedzi ustne i pisemne, dzięki czemu nabierzesz wprawy, śmiałości i płynności w języku angielskim.

Kurs Gramatyka dla Praktyka przeznaczony jest dla osób w różnym wieku, których znajomość języka angielskiego odpowiada poziomom B1 lub B2.

 

ENGLISH FOR JOBSEEKERS

Język angielski stał się językiem biznesu i współpracy międzynarodowej, a co za tym idzie, cenną umiejętnością, której oczekuje coraz więcej pracodawców w Polsce i zagranicą. Jeśli stawiasz sobie za cel zdobyć dobrą pracę, już na samym początku rekrutacji musisz udowodnić, że porozumiewanie się językiem angielskim nie sprawia Ci kłopotów.

Zazwyczaj zaczyna się od CV i listu motywacyjnego, które mają pokazać Twoje doświadczenie i zainteresować przyszłego pracodawcę. Później przychodzi czas na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której prezentujesz swoje umiejętności, a także przyszłe cele zawodowe. Sam proces rekrutacji sam w sobie może być sytuacją stresującą, jednak są jej elementy, które można wyćwiczyć i opanować na tyle, by nie stanowiły żadnej przeszkody. Do takich na pewno należy umiejętność porozumiewania się w języku angielskim.

Kurs English for Jobseekers adresujemy do wszystkich, którzy chcą znaleźć pracę w środowisku międzynarodowym lub zagranicą, posługujących się językiem angielskim na poziomie B2. To zestaw ćwiczeń praktycznych, których celem jest opanowanie zwrotów i słów niezbędnych w procesie rekrutacji, nauka poprawnego przygotowywania aplikacji rekrutacyjnych, a także okazja do nabrania pewności siebie. English for Jobseekers obejmuje 36 godzin lekcyjnych zajęć, które odbywają się w stałych, kameralnych grupach, pod okiem wykwalifikowanych lektorów.

 

SOUNDS GOOD

Ucząc się języka angielskiego zwiększasz pewność siebie, własne zaufanie, a także wzmacniasz ambicje i tworzysz nowe marzenia, które warto spełniać.

Jeśli Twoje zaangażowanie i chęci kształcenia doprowadziły Cię już do znajomości języka angielskiego na poziomie od B2 do C1, możesz być z siebie dumny i… sięgnąć po jeszcze więcej. Co? Na przykład prawdziwy, brytyjski akcent. Tego też można się nauczyć!

Sounds Good to krótki, zaledwie miesięczny kurs języka angielskiego, obejmujący łącznie aż 10 godzin praktycznego ćwiczenia wymowy brytyjskiej. To prezent, który możesz sobie sprawić, by uczcić swoje sukcesy w nauce. Pod okiem pełnych pasji nauczycieli odkryjesz tajemnice akcentu bliskiego mieszkańcom Wielkiej Brytanii i nauczysz się wymawiać zdania poprawnie i płynnie. Jednocześnie powiększysz zasób słownictwa, skorygujesz ewentualne niedociągnięcia i przygotujesz się do wystąpień publicznych, prezentacji i spotkań odbywających się w języku angielskim.

Zajęcia odbywają są w kameralnych, stałych grupach, których atmosfera sprzyja nie tylko nauce, ale również sprawia, że czas spędzony nad nauką języka angielskiego staje się przyjemnością.

 

LADIES TÊTE-À- TÊTE

Poczuj się dobrze z językiem angielskim. Nabierz pewności siebie w porozumiewaniu się nim i odkryj świat, który otwiera się przed Tobą!

Ladies Tête-à-Tête to kurs języka angielskiego, obejmujący łącznie 60 godzin lekcyjnych nauki, dzięki któremu szybko pozbędziesz się strachu towarzyszącego rozmowom prowadzonym po angielsku. Co więcej, poszerzysz swoje słownictwo, wyeliminujesz ewentualne błędy i poczujesz dumę ze swoich postępów. Kurs Ladies Tête-à-Tête został stworzony z myślą o paniach po 50. roku życia, dla których głównym celem w znajomości języka angielskiego jest umiejętność swobodnego wypowiadania się. Zajęcia odbywają się w stałych grupach i przybierają luźną formę spotkań towarzyskich przy kawie i ciastku. Już od pierwszych zajęć nacisk kładziemy na konwersacje, podejmując prawdziwe, życiowe tematy: „Podział obowiązków we współczesnej rodzinie”, „Mój wymarzony dzień a rzeczywistość”, „Kobieta za kierownicą” czy „Mężczyźni są jacyś inni”. Efektem kursu jest nabranie pewności i płynności w komunikacji.

Ladies Tête-à-Tête odbywa się na poziomach zaawansowania od A2 do C1.

 

FOREVER YOUNG

Czy wiesz, że… nauka języka obcego jest świetnym ćwiczeniem intelektualnym, które przynosi mnóstwo korzyści, niezależnie od wieku? Ucząc się języka angielskiego nie tylko poznasz mowę, w której porozumiesz się w każdym zakątku świata, ale również stale będziesz trenować pamięć, zbliżysz się do innych kultur, które będziesz mógł poznać z zupełnie nowego punktu widzenia. Sprawisz też bezcenny prezent swojej zdolności koncentracji. Dlatego nie warto szukać wymówek, lecz zacząć uczyć się języka angielskiego od zaraz.

Dla osób po 50. roku życia, które zakończyły już swoją karierę zawodową lub zbliżają się do jej końca, polecamy Kurs Forever Young. Jest to aż 50 godzin lekcyjnych zajęć, podczas których będziesz stale rozwijać swoje kompetencje językowe. Pod okiem naszych wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, opanujesz umiejętność swobodnego czytania, mówienia i pisania w języku angielskim, a także nabierzesz wprawy w rozumieniu mowy ze słuchu. Wszystkie zajęcia będą odbywały się w stałych, kameralnych grupach, w których panuje przyjazna i motywująca atmosfera. Kurs Forever Young to nie tylko korzyści z nauki angielskiego, ale także nowe znajomości i miło spędzony czas.

Kurs Forever Young kierowany jest zarówno do osób początkujących, jak i kontynuujących naukę języka angielskiego.

 

Szczegóły kursu

Ilość godzin

Gramatyka dla praktyka - 30 x 45min
English for jobseekers -36 x 45min
Sounds good - 10 x 45min
Ladies TÊTE-À- TÊTE - 60 x 45min
Forever Young -50 x45min

Cena

Gramatyka dla praktyka - 699 zł
English for jobseekers - 799 zł
Sounds good - 300 zł
Ladies TÊTE-À- TÊTE - 999 zł
Forever Young -799 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto