hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy krótkie z języka niemieckiego

Nowość! Krótkie kursy z języka niemieckiego dla każdego!

GRAMATYKA DLA PRAKTYKA

Język niemiecki jest mową ojczystą dla ponad 120 milionów osób na świecie. O tym, że warto go znać, nie trzeba nikogo przekonywać. Nawet, jeśli po drodze do biegłego posługiwania się językiem niemieckim zdarzają Ci się niewielkie trudności, pamiętaj, że zawsze można je rozwiązać.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w nauce i utrwaleniu zasad gramatyki języka niemieckiego, doskonałym rozwiązaniem będzie udział w kursie Gramatyka dla Praktyka. Miesiąc nauki wystarczy, żebyś znacznie podniósł swój poziom znajomości języka niemieckiego. W ramach kursu przeznaczysz aż 30 godzin lekcyjnych na poznanie i zrozumienie zasad gramatyki, a także wykorzystanie ich w praktyce. Pod okiem naszych wykwalifikowanych lektorów nabierzesz wprawy w poprawnym porozumiewaniu się po niemiecku. Odtąd łatwe okażą się wszystkie egzaminy i sprawdziany, na których trzeba wykazać się umiejętnością znajomością zasad języka niemieckiego. Motywację do nauki wzmocnisz widząc szybkie efekty i czując coraz większą pewność siebie.

Nauka w Profi-Lingua odbywa się w przyjaznej atmosferze, w kameralnych grupach, w których możesz liczyć na indywidualny kontakt z lektorem. Na kurs Gramatyka dla Praktyka zapraszamy młodzież i osoby dorosłe na poziomach znajomości języka niemieckiego B1 i B2.

 

LADIES TÊTE-À- TÊTE

Sprawne formułowanie myśli w języku obcym daje Ci ogromną szansę na poznanie ciekawych ludzi, nowe przyjaźnie, a także zrozumienie wielu kultur, tradycji i zwyczajów panujących w innych krajach.  Dlatego ważnym elementem nauki języka jest pokonanie bariery językowej i wypracowanie płynności i pewności w komunikacji.

Kurs Ladies Tête-à-Tête to dwa lub cztery spotkania tygodniowo, przez dwa miesiące, w stałej grupie stworzonej z kobiet po 50. roku życia, znających język niemiecki na poziomie od A2 do C1. Każde spotkanie odbywa się w sympatycznej, nieformalnej i życzliwej atmosferze przy kawie i ciastku, a cały czas jest przeznaczony na rozmowy po niemiecku. Nad ich przebiegiem czuwa doświadczony nauczyciel. Poruszane tematy obejmują sprawy, z którymi spotykasz się każdego dnia: modę, rodzinę, codzienność, dom, mężczyzn, zakupy. Szybko przekonasz się, że bariera językowa u Ciebie nie istnieje i z łatwością dobierasz sowa, myślisz i wypowiadasz się w języku niemieckim. Jesteś gotowa na nowe przygody, znajomości i wyzwania! Świat stoi przed Tobą otworem!

 

FOREVER YOUNG

Czy wiesz, że znajomość języka niemieckiego otworzy przed Tobą nowe, nieznane możliwości? Dzięki niej możesz poznać kulturę Niemiec i Austrii z zupełnie nowej perspektywy, czerpać większą radość z podróży do tych krajów, nabrać pewności siebie oraz poszerzać grono swoich znajomych nie bacząc na granice.

Jeśli coraz bliżej Ci do zakończenia kariery zawodowej lub już ją zamknąłeś, Kurs Forever Young jest ofertą skrojoną z myślą właśnie o Tobie. To łącznie 50 godzin lekcyjnych nauki niemieckiego, która odbywa się w grupie tworzonej przez osoby w podobnym wieku i na podobnym poziomie zaawansowania, które chcą z pożytkiem wykorzystać swój czas wolny. Zajęcia odbywają się w kameralnym, stałym gronie, pod czujnym okiem wykwalifikowanego lektora, który zadba o Twoje postępy we wszystkich obszarach znajomości języka niemieckiego. Nauczysz się, jak tworzyć wypowiedzi, utrwalisz zagadnienia z gramatyki i poszerzysz zasób słownictwa. Pozbędziesz się bariery językowej, dzięki czemu ze swobodą i płynnością będziesz porozumiewać się w języku niemieckim. Szybko zauważysz, z jaką łatwością przychodzi Ci czytanie tekstów napisanych po niemiecku oraz rozumienie go ze słuchu. Już po kilku spotkaniach uwierzysz, że świat jest w zasięgu Twojej ręki.

 

Szczegóły kursu

Ilość godzin

Gramatyka dla praktyka - 30 x 45min
Ladies TÊTE-À- TÊTE - 60 x 45min
Forever Young -50 x 45 min

Cena

Gramatyka dla praktyka - 699 zł
Ladies TÊTE-À- TÊTE - 999 zł
Forever Young -799 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto