hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy językowe w Poznaniu

Uwaga! Trwają zapisy na nowy rok! Zarezerwuj miejsce jeszcze dziś i skorzystaj ze specjalnej oferty!

Chciałbyś poczuć się naturalnie w sytuacjach, które wymagają od Ciebie użycia języka obcego? Zależy Ci na takich zajęciach, gdzie teoria łączy się z praktyką? Metoda komunikatywna, którą wykorzystujemy w Profi-Lingua, kładzie szczególny nacisk na swobodną rozmowę, ale nie zaniedbuje również słownictwa i gramatyki. U nas nie tylko dopracujesz umiejętności pisania i czytania w języku obcym, ale przede wszystkim nauczysz się swobodnie mówić.

Poznaj naszych lektorów!

Dlaczego Profi-Lingua?

Jesteś dla nas wyjątkowy

Wiemy, że najważniejsze jest wspieranie indywidualnych zdolności każdego Kursanta. Od nas otrzymasz wsparcie na każdym etapie swojej nauki, co pozwoli Ci zrealizować najbardziej ambitne cele.

Mamy kwalifikacje

Ciągle podnosimy nasze kompetencje metodyczne, by zapewnić Kursantom jak najlepszą jakość kursu. Poza regularnym ocenianiem postępów Słuchaczy wiemy również, jak ważna jest dobra atmosfera w trakcie zajęć.

Poszerzamy horyzonty

Już uczysz się języka, ale szukasz czegoś więcej? Zupełnie za darmo dajemy Ci możliwość nauki drugiego języka obcego! Ponadto świetnie przygotujemy Cię do egzaminu językowego, dzięki któremu zdobędziesz upragniony certyfikat.

Jesteśmy zawsze na wysokim poziomie

Niezmiennie wysoka jakość nauczania w naszej szkole to efekt wprowadzenia systemu Profi-Lingua Quality Control, kontrolującego indywidualne postępy Kursantów. Dajemy Ci gwarancję zdanych egzaminów! Doceniło to m.in. Kuratorium Oświaty, które przyznało nam akredytację.

Dajemy nowoczesne wsparcie

Rozbudowana e-platforma Strefa Słuchacza, biblioteka i mediateka to fundament, który wciąż rozwijamy w naszych placówkach. Chcemy, by nauka stała się nie tylko

Wiemy, czego potrzebujesz

Nasza oferta dopasowuje się do Ciebie! Pragniesz zdać egzamin językowy, nauczyć się języka egzotycznego czy opanować program w trybie wakacyjnym? Nie ma problemu – podsuniemy Ci najlepsze rozwiązanie.

Wybierz kurs dla siebie

Przepis na sukces? Poznaj naszą metodę nauczania!

Zobacz, co jeszcze mamy Ci do zaoferowania

Podoba Ci się oferta kursów w Poznaniu? Zapisz się na kurs!
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto