List po angielsku - przykłady i przydatne zwroty | ProfiLingua

Chcesz dowiedzieć się, jak napisać list formalny po angielsku? Warto skorzystać z przydatnych zwrotów i oprzeć się na przykładach pokazujących, jak zrobić to poprawnie w języku angielskim.

Jak napisać list formalny po angielsku?

Chcesz napisać list po angielsku, ale nie wiesz, od czego zacząć? Przeczytaj artykuł i zapoznaj się z podstawowymi i najbrzydziej przydatnymi zwrotami.

Czasy przeszłe po angielsku dla początkujących

Czasy przeszłe. Do swobodnej komunikacji w codziennych sytuacjach potrzebne będą Ci na pewno dwa z nich: Past Simple oraz Past Continuous.

Czasy teraźniejsze po angielsku dla początkujących

Co przychodzi Ci do głowy, kiedy słyszysz “angielski”? Czasy, prawda? To zagadnienie, które spędza sen z powiek niejednej osobie uczącej się angielskiego. Zacznijmy od podstaw!

Języki obce dla najmłodszych. Jak i kiedy?

Kiedy pojawia się pierwsza myśl związana z nauką języków obcych maluchów, rodzice zadają sobie wiele pytań: Czy warto zaczynać wcześnie? Jeśli tak, to kiedy najlepiej? Jakie metody są najskuteczniejsze? Odpowiadamy na nie w artykule!

Nauka języka obcego w domu

Czy jako rodzice możemy wpłynąć na tempo, w jakim nasze dzieci uczą się języka obcego oraz na jakość tego procesu? Podpowiadamy, co oprócz wyboru właściwej szkoły językowej możemy zrobić, aby wspomóc nasze pociechy w rozwoju lingwistycznych umiejętności?

Nowoczesne technologie w edukacji

Badacze podkreślają, że wykorzystanie nowoczesnych technologii ułatwia i – co równie ważne – pomaga w przyspieszeniu powtarzania wiedzy i umiejętności, a także pozwala na zwiększenie liczby materiałów wideo wykorzystywanych w nauce.

Jak rozmawiać z dzieckiem

Rozmowa z dzieckiem jest wymagająca, niezależnie od tego w jakim ono jest wieku. Jednak moment, w którym dziecko wychodzi poza domowe ognisko, staje się dla rodzica początkiem labiryntu, przez który musi się przebić, by zrozumieć nowy świat swojego malucha.

Nauka przez zabawę

Najlepszym sposobem, by rozbudzić w dziecku pasję do nauki, jest skojarzenie jej z czymś „fajnym”, z rozrywką i dobrą zabawą. Podpowiadamy, jakie gry i zabawy można potraktować jako pomoc dydaktyczną.

Egzaminy dla najmłodszych

Egzaminy nie są wyłącznie domeną dorosłych. Podchodzą do nich coraz młodsi uczniowie. To, co jeszcze niedawno było nowością i budziło obawy, okazało się strzałem w dziesiątkę!

Strona:
  1. 1
  2. ...
  3. 36
  4. 37
  5. 38
  6. 39
  7. 40
Zdjęcia: Getty Images
Wszystkie kursy językowe