Okresy warunkowe w języku angielskim

Okresy warunkowe są bardzo często używane w codziennych konwersacjach i warto je znać. Z naszego artykułu dowiesz się, jak je budować i stosować.

Skuteczna nauka języka online

Nauka online to idealny sposób dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort. W zajęciach możesz brać udział z dowolnego miejsca.. z dostępem do Internetu!

Jak szybko i skutecznie nauczyć się niemieckiego?

Czy istnieją sposoby na to, aby nauczyć się języka niemieckiego szybko i skutecznie? Tak! Jak? - podpowiedzi znajdziesz w naszym artykule.

Najciekawsze szwedzkie słowotwórstwo

Znajomość języka szwedzkiego nie tylko otwiera drzwi do szwedzkiego rynku pracy, ale również może być niezwykle.. intrygująca. Poznaj przykłady najciekawszego szwedzkiego słowotwórstwa!

Nauka angielskiego poprzez oglądanie seriali

Chcesz w przyjemny sposób nauczyć się języka? Przeczytaj wpis i dowiedz się, jak zrobić to.. bez wychodzenia z domu!

Jak napisać e-mail po angielsku?

Musisz napisać oficjalnego lub mniej oficjalnego maila po angielsku? Dowiedz się, jak to zrobić korzystając z najbardziej popularnych wyrażeń!

Jak skutecznie uczyć się angielskich słówek?

Chcesz przyswoić nowe słówka, ale nie masz pomysłu, jak je zapamiętać? Poznaj najlepsze sposoby na naukę języka!

Jak wygląda matura ustna z języka angielskiego?

Czy wiesz, jak wygląda ustny egzamin z języka angielskiego? Przeczytaj artykuł, jeśli chcesz zdać i wystrzegać się najczęstszych błędów.

Jakie są poziomy angielskiego?

Czy potrafisz określić swój poziom znajomości angielskiego? Sprawdź swój poziom i dowiedz się, na jakim poziomie jesteś wg skali CEFR.

Jak sprawić by Twoje dziecko polubiło naukę języka angielskiego?

Języki obce są przyswajane przez dzieci wyjątkowo szybko. Poznaj sposoby, by Twoje dziecko łatwiej opanowało i polubiło angielski, łącząc naukę z przyjemnie spędzonym czasem.

10 najczęściej popełnianych błędów w nauce języka angielskiego

Jeśli odnosisz wrażenie, że nauka języka nie idzie Ci łatwo- sprawdź, czy nie popełniasz któregoś z najczęstszych błędów w nauce języka obcego.

Brytyjski i amerykański angielski - podstawowe różnice

Czy wiesz, jakie są najważniejsze różnice pomiędzy poszczególnymi odmianami języka angielskiego oraz skąd się one wzięły? Zapoznaj się z artykułem i dowiedz się więcej!

Strona:
  1. 1
  2. ...
  3. 35
  4. 36
  5. 37
  6. 38
  7. 39
  8. 40
Zdjęcia: Getty Images
Wszystkie kursy językowe